До наукового педагогічного складу кафедри входять 14 осіб, у тому числі 1 доктор наук, 3 кандидати наук, а також старші викладачі та викладачі які мають значний досвід практичної роботи та активно працюють над підготовкою і захистом кандидатських дисертацій.

 Кафедра створена у 2007 р.

Колектив кафедри викладає фундаментальні природничі, економічні, соціальні, правові та гуманітарні дисципліни при підготовці фахівців всіх спеціальностей, яких випускає ХІУ.

На кафедрі по всім дисциплинам  розроблені конспекти лекцій і навчальні посібники, які видаються студентам за їхнім бажанням також в електронному виді.

Наукові напрямки роботи кафедри:

Кафедра проводить наукову розробку теми: "Економіко-правові та соціокультурні аспекти дослідження економічних систем в умовах сучасних трансформацій”.  За результатами роботи над затвердженою науковою темою, керівниками секцій кафедри та науково-педагогічним складом планується підготовка до друку колективної монографії.

Готуються монографії, підручники, навчальні посібники. Викладачі кафедри беруть активну участь в інститутських, міських, всеукраїнських, міжнародних наукових та науково-практичних конференціях

На кафедрі виконується підготовка дисертаційних робіт. Викл. С.Г. Макєєв працює над кандидатською дисертацією «Роль козацтва у формуванні адміністративно-політичного устрою культурного життя Слобожанщини у середині ХVII – першій тритині», ст.. викл. І.А. Камєнєва – «Художній час в поезії Тютчева», доц.. А.Д. Кидалова – «Правове регулювання особистих немайнових відносин в сім’ї між батьками та дітьми».

Під керівництвом викладачів кафедри  студенти беруть активну участь у всеукраїнських і міжнародних конференціях, олімпіадах, конкурсах. Результати наукової роботи студентів відображені  в публікаціях у наукових журналах інституту та інших вищих навчальних закладів України.Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

lvov.natashaescort.com
FM Group Shop | Матрасы и кровати со скидкой до 25%

© 2010-2019