КАФЕДРА ПРИРОДНИЧИХ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ І ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

Контакти:

тел.: (057)720-21-60

ауд. 501

Кафедра природничих, соціально-економічних і гуманітарних дисциплін була створена відповідно до наказу ректора № 01-05/59/1 від 1 липня 2010 року. Структурна реорганізація була зумовлена змінами у студентському контингенті інституту, а також можливістю збільшити частку випускових кафедр ХІУ.

Першим завідувачем кафедри була Алла Дмитрівна Кидалова – професор Міжнародної кадрової академії, директор Центру післядипломної освіти ХІУ, доцент ХІУ.


Доц. А. Д. Кидалова

З вересня 2012 року обов’язки завідувача кафедри виконує Вероніка Миколаївна Леонтьєва – доктор філософських наук, доцент по кафедрі філософії і політології, професор ХІУ.


Проф. В. М. Леонтьєва

У 2012-2013 навчальному році колектив кафедри забезпечує підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів та фахівців, що отримують другу вищу освіту або підвищують кваліфікацію, з 67 дисциплін природничого, соціально-гуманітарного, економічного, правового та мовознавчого циклів. Основна мета роботи кафедри – надання студентам систематизованих знань зі світоглядних (філософських, культурологічних), історичних, загальноекономічних, соціально-політичних, математичних, комп’ютерних, мовознавчих та правових дисциплін.

На даний час на кафедрі працюють п'ятнадцять викладачів, з яких 2 –доктори наук, 7 – кандидати наук. На початку 2013 року оновився склад допоміжного персоналу кафедри: на посаді старшого методиста працює Діана Панчіщенко, лаборанта – Владислав Каніщев.Ст. методист Д. Панчіщенко             
                  Лаборант В. Каніщєв

Усі викладачі кафедри мають значний досвід практичної роботи й працюють переважно за авторськими програмами курсів, що спираються на типові міністерські програми та відповідають нормативним вимогам стандартів вищої освіти, але розроблені з урахуванням специфіки ВНЗ та наукових інтересів кожного з викладачів.

Доцент ХІУ А. Д. Кидалова, старші викладачі Т. В. Власова-Романюк та С. Г. Макєєв активно працюють над написанням кандидатських дисертацій.

 


Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

lvov.natashaescort.com
FM Group Shop | Матрасы и кровати со скидкой до 25%

© 2010-2019