Словацький технічний університет в м. Братислава (STU) є найкращим технічним університетом в Словаччині. STU є найкращим університетом в технології хімічних речовин, комп'ютерних та технічних наук в довгостроковій перспективі.

Словацький технічний університет в м.Братислава (STU) є сучасним дослідницьким та вищим навчальним закладом. Він як і раніше успадковує 250-річний досвід гірничої академії в Банська Штявниця, де були створені основи професійного та практичного навчання.

Словацький технічний університет в м. Братислава є сучасним навчальним і науковим закладом. З моменту свого заснування в 1937 році, Університет випустив більш ніж 145000 студентів. Щороку в STU навчаються приблизно 13000 студентів.

В даний час STU складається з семи факультетів, які базуються в м. Братислава й м. Трнава. В рамках комплексної системи навчання всі факультети забезпечені акредитованими навчальними програмами на освітні ступені: бакалавр, магістр.

STU є державним університетом і пропонує навчання в основному в технічній, технологічній, техніко-економічній, інженерно-інформаційній і техніко-художній областях з використанням сучасних методів навчання, лабораторій та практичною підготовкою.

Комплексна акредитація роботи STU була завершена в 2009 році на основі декларації Комісії з акредитації, консультаційного органу Уряду Словацької Республіки. STU продовжує бути класифікований – як коледж університетського типу.

Відповідно до статті 84, статті 5 Закону № 131/2002 Coll. про університети, згідно з внесеними змінами, поправками й доповненнями до деяких законів та по декларації Комісії з акредитації, Міністром освіти Словацької Республіки присвоєно STU право надавати відповідні академічні звання випускникам факультетів.

Навчання в STU проводяться за 3-ма рівнями вищої освіти:

1. Програма бакалаврата

2. Ступінь програми дослідження – інженер або майстер (магістр) -?

3. Програма докторського ступеня

STU пропонує навчання на іноземних мовах в наступних областях: будівництво, машинобудування, електротехніка та обчислювальна техніка, хімічна і харчова технологія, архітектура, інформатика та інформаційні технології.

Міжнародне співробітництво є важливою областю на основі інтерактивного контакту з навчальними, а також науково-дослідними інститутами країн у всьому світі. Перш за все, він орієнтований на рішення спільних проектів в рамках ЄС і інших міжнародних програм, мобільності студентів, викладачів і дослідників.

В STU система освіти пов'язана з престижними університетами-партнерами в рамках міжнародних програм, особливо Erasmus +.

Сьогодні одна з головних задач STU є активна політика в сфері набору іноземних студентів. За останні роки, на окремих факультетах STU, кількість іноземних студентів було піднято в кілька разів. STU створює для студентів умови високої якості освіти і активного використання вільного часу.

STU також виконує свою місію в сфері додаткової освіти, шляхом підготовки, організації та забезпечення подальшої освіти, яку отримують майже на всіх факультетах університету STU.

Бібліотечні навчальні та інформаційні центри є частинами факультетів STU. Ці центри за допомогою спеціального інформаційного та наукового книжкового фонду можуть створити для студентів і співробітників університету сприятливі умови для успішного навчання та проведення наукової роботи. Крім бібліотек факультетів STU, студенти можуть вчитися в інших бібліотеках м. Братислава і м.Трнава.

Проживають та харчування студенти в студентські будинках (гуртожитках) і столових (кафетеріях).

Лікарі молодіжних та стоматологічних клінік піклуються про здоров'я студентів.

Студенти і співробітники університету мають в своєму розпорядженні спортивні споруди: ігрові майданчики, басейни, тенісні корти, фітнес-центри і т.п.

Університет має свій власний художній ансамбль Technik, який складається з 3 категорій: камерний оркестр, хор і фольклорний танець групи. Члени ансамблю в основному студенти університету.

У 2005 році STU став першим університетом в Словацькій Республіці, де постановою Правління STU в рамках Департаменту освіти та студентської допомоги було створено Кар'єрний консультативний центр (ККЦ).

Кар'єрний консультативний центр створений:

  • для організації зустрічей, презентацій, дискусійних форумів між студентами та відповідними співробітниками університету, представниками установ та компаній;
  • для надання студентам інформації про вакантні робочі місця з неповним робочим днем;
  • для встановлення контактів між студентами-випускниками університету та роботодавців;

для вивчення ринку праці, з тим щоб краще адаптувати підготовку студентів до вимог роботодавців.


lvov.natashaescort.com
FM Group Shop | Авторская натуральная косметика La Merge

© 2010-2017