Словацька Республіка – одна з найпопулярніших країн серед іноземних студентів. На сьогоднішній день мешканці України можуть отримати європейську освіту і в перспективі працевлаштування зі своєї професійної діяльності та подальшим створення й розвитком успішної кар'єри.

 

Словацька Республіка знаходиться в центральній частині Європи. На даний момент Словаччина має високий економічний рівень і розвинену інфраструктуру. Вона входить до Євросоюзу, тому випускники її вишів можуть з легкістю знайти престижну роботу, як в Словаччині, так і в Європі.

З кожним роком українців бажаючих навчатися саме в Словацькій Республіці стає більше, тому що навчання в Словаччині для українців має багато переваг:

 

  1. Можливість навчатися в екологічно чистій і мальовничій Європейській країні. Словаччина - "перлина Європи" з надзвичайно-красивими натуральними ландшафтами, печерами, гейзерами, кристально-чистими озерами, численними середньовічними замками та старовинними містечками, гірськолижними й термальними курортами.
  2. Висока якість освіти.
  3. Тісне міжнародне співробітництво Словацьких університетів з іншими вузами Європи, яке дає можливість брати участь у різних програмах обміну студентів та навчатися в інших країнах, набираючись більше досвіду.
  4. У рамках Національної стипендіальної програми (заснована Урядом Словацької Республіки) можливість отримувати стипендію від 250 євро до 1000 євро.
  5. На підставі Угоди про академічне взаємне визнання та еквівалентність документів про освіту, підписаному між Україною і Словацькою Республікою у 2014 році, українські атестати і дипломи визнаються в Словаччині і дають право продовжувати навчання у вищих навчальних закладах цієї країни.
  6. Іноземні студенти отримують дозвіл на проживання в Словаччині (ВНЖ) з правом на роботу. Офіційний підробіток дає можливість покривати всі витрати на проживання в Словаччині – це побут, харчування, дозвілля, подорожі. Лояльність влади Словаччини сприяє в отримання кожним студентом ПМЖ в одній з найкращий країні Євросоюзу.
  7. У Словаччині високий рівень життя й економічна стабільність. Фінансові витрати іноземних студентів на проживання значно нижче, ніж в будь-якій іншій країні Євросоюзу. Словацька Республіка має гарні перспективи економічного розвитку за останні роки і найшвидше економічне зростання серед держав Євросоюзу.
  8. Дипломи Словацьких ВНЗ приймають і визнають в усьому світі – це дипломи міжнародного рівня, які не потребують ніякого додаткового підтвердження у всіх країнах Європейського Союзу, США, Канаді, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії та ряді інших країн.
  9. Словацька мова дуже споріднена з українською мовою. У навчанні словацька мова – не складна. А для спілкування в побуті (магазини, кафе і т.п.) навчання практично не потрібно.
  10. Інтеграція в Словацьке суспільство проходить легко, тому що менталітет словаків близький та зрозумілий українцям. Це дозволяє легко адаптуватися в країні. Словацька Республіка – найкомфортніша країна в Євросоюзі, а її мешканці дуже люб'язні і доброзичливі.

Словаччина – Європейська країна з найнижчим рівнем злочинності серед країн Євросоюзу. В ній відсутні територіальні, міжнаціональні, релігійні конфлікти. Професійна робота поліції дозволяє комфортно і спокійно жити, вчитися і працювати в цій країні.

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

lvov.natashaescort.com
FM Group Shop | Матрасы и кровати со скидкой до 25%

© 2010-2019